بازدید مدیرکل اداره نساجی از برند بانی مد

سرکار خانم افسانه محرابی مدیرکل دفتر نساجی، پوشاک و چرم وزارت صنعت معدن و تجارت از بخش‌های مختلف بانی‌مد، مرکزخرید آنلاین مد، پوشاک و سبک زندگی بازدید کرد. در این دیدار مدیرکل دفتر نساجی، پوشاک و چرم وزارت صمت با اشاره به ظرفیت‌های بانی مد از تلاش‌های این مرکز آنلاین خرید در جهت فروش و معرفی محصولات ایرانی تشکر کرد.
دفتر نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت بر تولید داخلی، ارتقای کیفیت و البته صادرات در صنعت پوشاک و نساجی متمرکز است.

بازدید مدیرکل اداره نساجی از مرکز خرید بانی مد

هیئت نمایندگی این دفتر در جهت بررسی روند بانی مد به‌عنوان برترین و بزرگ‌ترین پلتفرم فروش آنلاین پوشاک کشور، بارها فعالیت‌های این مرکز خرید آنلاین را رصد و این بار از نزدیک از بخش‌های مختلف آن اعم از انبار، لجستیک و بخش‌های اداری، بازدید به عمل آورد.
در این دیدار سرکار خانم محرابی با رضایت از بستری که بانی‌مد برای فروش و ارائه محصولات باکیفیت ایرانی فراهم کرده، ابراز امیدواری کرد که بانی‌مد بتواند الگوی مناسبی برای دیگر پلتفرم‌های فروش داخلی باشد و این مرکزخرید آنلاین در مسیر رو به رشدش برندهای ایرانی بیشتری را معرفی و ارائه کند.
در این دیدار آقایان مهندس میرمحمدی معاونت محترم مدیرکل دفتر نساجی، پوشاک و چرم و مهندس صادقی ریاست محترم اداره صنایع پوشاک وزارت صمت، مدیرکل دفتر نساجی و پوشاک این وزارتخانه را همراهی می‌کردند.
همچنین آقای نادر خردمند عضو هیئت مدیره و معاون بازرگانی هلدینگ آواکتان ، آقای عبدالکریم ارجمندی قائم‌مقام مدیرعامل هلدینگ آواکتان و آقای عبدالله طاهری مدیرعامل بانی مد به‌عنوان میزبان توضیحاتی در مورد روند رشد بانی‌مد و هدف‌گذاری‌های این مرکز خرید آنلاین و همچنین چالش‌ها و مخاطراتی که تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان پوشاک در ایران با آن مواجه هستند برای نمایندگان وزارت صمت شرح دادند و ابراز امیدواری کردند که حمایت‌های دولت از این صنعت بیشتر از گذشته باشد.

 

تحریریه آواکتان

بخش تحریریه هلدینگ آواکتان سعی بر این دارد تا جدیدترین اخبار و اطلاعات ضروری در حوزه کاری خود را با بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارد و با حفظ ارزش‌ها و رویکردهای خود نقشی بسزایی در افزایش دانش و آگاهی مخاطبین خدمات خود داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نشده است. موارد مورد نیاز با ستاره علامت گذاری شده اند

آواکتان اطلاعات تماس
از طریق راه‌های ارتباطی زیر سوالات، درخواست‌ها، پیشنهادات
و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.
آواکتانشبکه های اجتماعی
همراه ما در شبکه‌های اجتماعی باشید.
آواکتاناطلاعات تماس
از طریق راه‌های ارتباطی زیر سوالات، درخواست‌ها، پیشنهادات
و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.
آواکتانما در شبکه های اجتماعی